Hakkımızda

Hakkımızda

      Teknik iş konstrüksiyon imalat montaj doğalgaz mühendislik sanayi ve ticaret limited şirketi demir çelik mamüllerini işlemek ve ticaretini yapmak amacı ile kurucumuz EKBER YILMAZ tarafından 1978 yılında ticarethane olarak  faaliyetlerine başlamıştır.

      Ağustos 1992 yılında şirketleşerek her türlü çelik konstrüksiyon imalatı ve montajı,her çeşit makine teçhizat,alet ve yedekleri imalat,sanayi tessisatı,izalasyon işleri,makine montajı,her türlü insaat işleri,proje bazında mühendislik hizmetleri ve makine iş güveniği ile ilgili mekanik emniyet kapamaları tasarım,dizayn ve imalatları alanlarında faaliyetlerine devam etmektedir.Firmamız çalısanlarının mesleki kişisel gelişimlerine önem vermekte olup ihtiyaç olunan kurs,seminerlere firma ve personel olarak katılmaktayız.

Referanslarımız

Referanslarımız

İletişim

Iletisim
 • Adres :Pirireis Mahallesi Barbaros Cad. Küçük Sanayi Sitesi E Blok No:33 Darıca / KOCAELİ

 • Telefon :
  0262 653 12 12

 • Fax :
  0262 653 12 12

 • E-Posta : info@mimtekgrup.com

İletişim Formu

iletişim formu

İnsan Kaynakları

Iletisim


Devameden Projeler

Devameden Projeler

Tamamlanan Projeler

Tamamlanan Projeler
  Bu kategoriye ait proje bulunamadı.

Referanslar

Referanslar
  Bu kategoriye ait proje bulunamadı.

Deneme Proje 1

Deneme Proje 1

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır.

1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur. Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Deneme Proje 2

Deneme Proje 2